Професор Аліна Халецька, віце-президент АУТА «КЛЕПСИДРА» поділилася досвідом з розвитку Університетів «третього віку» з колегами в муніципалітеті індійського міста Барашат під час перебування в Університеті Адамас (м. Калькутта, Індія) з 4 по 22 квітня 2017 року, викладаючи лекції та семінари в цьому вищому навчальному закладі, а також в Інституті підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, на факультеті соціальних наук, факультеті права і правосуддя, школі управління, школі економіки і торгівлі, факультеті інженерії та технології.

Під час перебування в Індії Аліна Халецька від імені «Асоціації Університетів третього віку «КЛЕПСИДРА» підписала угоду про партнерство з суспільством «Daradi», засноване в місті Калькутта в штаті Західна Бенгалія.

Розвиток співпраці та обмін досвідом роботи  спрямовані на постійне вдосконалення в рамках партнерства, підвищення потенціалу взаємодії між країнами, особливо пов’язаних з освітою дорослих.

Партнери відвідали поселення біженців з Бангладеш, а також обговорили конкретні заходи по областях розвитку людських ресурсів.

Джерело: http://adamasuniversity.ac.in/index.php/News/particular_news/97