Викладацька та волонтерська діяльність членів Асоціації – це не тільки можливість в безпосередньому спілкуванні виявити потреби дорослої аудиторії. Це також можливість узагальнити викладацький досвід в навчальних посібниках. Тренінги з «Тайм-менеджменту 55+» для слухачів Центру освіти «третього віку» АМУ, які  проводили професори Халецька А.А. та Горбовий А.Ю. дозволили підготувати навчальний посібник для слухачів Університетів «третього віку».

Автори визнають, що: «Планування часу не є самоціллю. Це – засіб досягнення цілі. Тайм-менеджмент, як показує практика, поєднує постановку цілей та їх досягнення й, завдяки цьому, планування в тайм-менеджменті 55+ стає важелем, що допомагає людині літнього віку поліпшити якість життя та забезпечувати активне довголіття… В своїй книзі «Влада над часом» Джон К. Клеменс та Скотт Далримпл пишуть: «Управління часом – це лише початкова школа роботи з ним. Більшість з нас, як свідчить практика, вже має «атестати» про завершення даного ступеню освіти». І це – правда.

Вік 55+… Як налаштувати внутрішній годинник, щоб відчувати себе працездатним та здоровим? Як пристосуватися до складних ритмів життя сучасного суспільства? Як розкрити в собі змістовно насичену перспективу майбутнього? Ми сподіваємося, що відповіді та практичні прийоми ви знайдете в навчальному посібнику «ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ 55+».