Асоціація Університетів третього віку «КЛЕПСИДРА» має стійкі партнерські відносини як в Україні, так і закордоном. Багаторічне співробітництво в площині професійних інтересів Президента Асоціації Артура Юліановича Горбового сприяє співпраці з такими видатними діячами як Франсуа Веллас – Президент Міжнародної організації Університетів «третього віку» (Франція), Тимошенко І.І. – Президент Асоціації ВНЗ приватної форми власності (м. Київ, Україна), Віра Цібакова – ректор Вищої школи економіки та менеджменту державного управління в м. Братислава (Словаччина), Зенон Кічка – голова Комітету міського господарства національної економічної палати у м. Варшаві (Республіка Польща).

Підвищенню авторитету Асоціації сприяє використання досвіду вітчизняної та закордонної освіти дорослих, розвиток міжнародних зв’язків з провідними вищими навчальними закладами Європейського Союзу та Індії. Серед них: Технічний Університет Зволена (Словакія), Університет Marii Curie-Sklodovsk (Республіка Польща), Університет Генуї (Італія), Європейським Тренінговим Центром, Копенгаген (Данія), Університетом «третього віку» в м.Лази (Республіка Польща), Школою економіки та менеджменту Публічного Адміністрування в м. Братислава (Словаччина) та іншими.

Окремим аспектом діяльності Асоціації постає БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ та співпраця в цьому напрямі з Державним закладом  «Республіканська клінічна  лікарня МОЗ України» та Благодійною організацією «Благодійний Фонд Допомоги Євангелічній Лікарні».